Po dlouhé době-příběh

25. ledna 2014 v 20:29 | Jane |  Povídky
Ahojky, jsem zpátky. Po dlouhé době tu mám příběh, teda jeho pokračování. No, je to jen kousek, ale doufám, že se vám bude líbit, jako ty předešlé.
S láskou Jane.

Jen co Paul odešel přišla Louise Harrisonová s večeří, sedla si na postel a zeptala se "Tak co Jane, jak to jde ve škole?" "No, poslední dobou nic moc, ale to už je asi jedno, když už je skoro konec" pokrčila rameny Jane. "A ty už víš, kam bys chtěla dál?" "Mami prosim" řekl George otráveně a obrátil oči v sloup. "No jo tak neponocujte" řekla ještě a odešla. "Díky za záchranu" oddechla si Jane. "Promiň, ale tvoje mamka umí být někdy vážně otravná" zasmála se. "Já vim, proto k sobě nikoho moc nezvu" pokrčil rameny George. Jane se usmála "Co budeme dělat?" "No já nevim, máš nějaký nápad?" zeptal se jí. "Víš, já jsem se vždycky chtěla naučit na kytaru" "Tak to bych snad zvládnul" usmál se George. "Ale stejně, Paul by tě naučil asi líp" "Já chci, abys mě učil ty" usmála se Jane. "Tak jo no, když na tom trváš"
Po dvou hodinách toho ale Jane měla dost a navíc přišla paní Harrisonová, že už je moc pozdě a měli by jít spát. "Zůstaneš tady i zítra přes noc?" zeptal se jí George. "No, já nevím" zarazila se Jane "možná bych měla jít za Lucy, přece jen jsi ji naštval a víš, že je afektovaná." George pokrčil rameny "Tak když myslíš…ale kdyby něco nevyšlo, tak samozřejmě můžeš přít jo?" Jane se usmála "Díky Georgi." "Pustíme si nějakej film?" zeptal se. Jane přikývla "No, a jakej?" zeptala se rychle. S filmy a Georgem měla špatnou zkušenost. Když byla menší George přinesl film, který si půjčil od jednoho ze svých kamarádů….horor. Čirou náhodou jeli zrovna Georgeovi rodiče na ples a děti měly zůstat sami doma. První, co George udělal, když se za jeho rodiči zaklaply dvěře bylo, že zapnul ten blbej horor. Jane se tak bála, že zůstala celou noc zavřená ve skříni schovaná pod šaty. "Neboj, žádnej horor" škádlil ji George, když viděl jak strnula. "Kdo se tady bojí?" opáčila Jane sarkasticky. George neodpověděl a zapnul film, ale bylo to prakticky k ničemu, protože oba do minuty usnuly.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 stories69 stories69 | Web | 25. ledna 2014 v 20:39 | Reagovat

Moc měkně píšeš :)Doufám že pokračování bude brzy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama